02.10.2017

Uczniowie klas gimnazjalnych świętowali Dzień Chłopaka na warsztatach w Pizzerii Dominum

Uczniowie klas 2A, 2F i 3A wzięli udział w warsztatach kulinarnych zorganizowanych w Pizzerii Dominum W Kielcach. Poznali historię pizzy, składniki potrzebne aby zrobić ciasto i najbardziej popularne dodatki do pizzy. Sami skomponowali własną pizzę i dowiedzieli się jak długo trzeba ją piec. Na koniec odbyła degustacja i wręczenie dyplomów uczestnikom warsztatów.

Bardzo dziękujemy Pizzerii Dominum za umożliwienie naszym uczniom wzięcia udziału w warsztatch kulinarnych :)

imgimgimg

1
Dodaj Komentarz
 • 2
 • 11
 • 19
Komentarze
 • SylwkaskoOrzysz
  SylwkaskoOrzysz
  77.112.xxx.xxx
  2017-10-02 15:36 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Zapraszamy do wzięcia udziału w 🎨Ogólnopolskim Konkursie ,,Fajowy, SKO- wy portfelik dla pancernika Hatetepesa", który organizuje nasza szkoła!