31.03.2020

Książki i lektury szkolne dostępne już dziś

Empik udostępnia dla wszystkich na 60 dni za darmo 13 tysięcy audiobooków i e-booków w Empik Go. Wśród nich w tej wirtualnej bibliotece znajduja się lektury dla klas szkoły podstawowej w formie książek elektronicznych oraz w formie książek do słuchania a także dodatkowe opracowania jako podcasty z cyklu "Ale co chodzi?", które ułatwią zrozumienie wątpliwych kwestii i będą pomocą przy nauce do egzaminów.
Aby uzyskać dostęp do tej bazy i lektur, wystarczy wygenerować kod aktywujący usługę Empik Premium na stronie: https://www.empik.com/czas-w-domu a następnie postępować według instrukcji. Kolejny krok to pobranie na smartfon bądź tablet aplikacji Empik Go. Dzięki niej będzie można przeglądać całą ofertę (sekcja „dostępne w Empik Premium”) i czytać ebooki oraz słuchać audiobooki w dowolnym momencie. To bardzo proste.

img

https://www.google.pl/search?hl=pl&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=614&ei=nZeDXv2EO8ORkwW_iovQDg&q=ksi%C4%85%C5%BCki&oq=ksi&gs_lcp=CgNpbWcQARgDMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIAFC1EFimFGC-K2gAcAB4AIABgAGIAZoCkgEDMi4xmAEAoAEBqgELZ3dzLXdpei1pbWc&sclient=img#imgrc=T_-D-PDjyGy0M&imgdii=Nise7wh6QeZgWM

0
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 15
  • 0