28.02.2011

Konkurs na kartkę i ozdobę świateczną

Nasi uczniowie aktywnie uczestniczą w wielu konkursach. Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs KIERMASZ „ŚWIĄTECZNY  SEZAM” ogłoszony przez PKO PB S.A..

Uczniowie wykonali 58 ciekawych ozdób i kartek świątecznych. Najładniejsze prace zostały nagrodzone. Wszyscy autorzy prac otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Wyniki konkursu wraz z przezentacją najciekawszych prac przedstawiono na forum szkoły aby mogli się zapoznać z nimi uczniowie, rodzice oraz nauczyciele.

Konkurs ten pozwolił naszym uczniom na wyzwolenie aktywności twórczych i umocnił ich wiare we własne możliwości.

 

 

 copy_of_PICT0362.JPG     copy_of_P1070988.JPG  P1070995.JPG  P1080175.JPG

9
Dodaj Komentarz
 • 4
 • 6
 • 12
Komentarze
 • None
  None
  194.181.xxx.xxx
  2012-01-16 05:10 | Temat: KONKURS
  ODPOWIEDZ

  świetny konkurs, cudowne prace. GRATULACJE!!!

 • karol z
  karol z
  83.7.xxx.xxx
  2011-10-14 21:18 | Temat: drodzy państwo
  ODPOWIEDZ

  Drodzy pańtwo i także nauczyciele i uczniowie ,zagladajcie do tej strony ,szkolne blogi,,warto obejrzeć zdjęcia i także można zobaczyc co z robili uczniowie naszej szkoły, powstały przez nich piękne prace i prosze was zagladajcie wnaszym szkolnym blogu tylko wy możecie pomuc sobie nawzajem i my wygramy zbieszmy nasze siły i zrobimy co do nas należy i zdobędziemy wygraną,nieważne czy wygramy czy nie ale sie niepoddamy to wiec do roboty .aaa zapomniałem dla nauczycieli należą sie podziękowania i szacunek dla nich ponieważ oni nas uczą i przygotowuja nas do exzaminuw i żebyśmy wyszli szcięśliwi z tej szkoły i ich wspominali czasami o o nauczycielach WARTO ZOBACZYC POLECAM . DZIĘKUJE WAM WSZYSTKIM

 • DOKUCZANIE
  DOKUCZANIE
  2011-03-06 16:56 | Temat: dobre zachowanie
  ODPOWIEDZ

  Zeby ani przemkowi ani oskarowi nikt nie dokuczal bo bedzie zle bo to dobrzy uczniowie ;] a pozatym co stege ze niemogom sie obronic i tyczy sie do kazde z was !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • XDDDD
  XDDDD
  2011-03-06 16:39 | Temat: GRATULACJE
  ODPOWIEDZ

  OSKAR JAKA MINA HAHAHA XDDDDDDD WYGRACIE DAWID I SLONIU I OSKAR

 • Oskar
  Oskar
  2011-03-03 20:10 | Temat: konkurs
  ODPOWIEDZ

  siema wiem że może w rankingu jesteśmy no cóż nieco słabi ale to dzięki wam możemy zwiększyć naszą przewagę do tego stopnia że możemy wygrać w rankingu nie wiem czy wygraliśmy (a jeśli tak to ile razy) z drugiej jednak strony najważniejsze żebyście brali udział w konkursie na kartkę i ozdobę świąteczną akcji góra grosza występach i udziałach w konkursach typu oszczędzaj nie tylko pieniądze (taki występ był we wrześniu lub październiku 2010) i tak dalej zachęcam do pomagania nam zwyciężyć w rankingu SKO jak napisałem w jednym z ostatnim z ze swoich komentarzy postawię plusy za dobry komentarze stawiam 6 plusów za najlepszy aż 18 natomiast za gorszy lub najgorszy typu jesteście najgorsi w rankingu i tak dalej stawiam 54 minusy (oczywiście nie w dzienniku bo nie nie jestem nauczycielem tylko w internecie jak jest przy komentarzu odpowiedz) wspierajcie bo warto zobaczcie jak to malutko a jednak tak dużo może więcej niż myślicie jeśli ktoś nas nie wspiera tak jak ja nie wie co traci nie zmuszam ale zachęcam do oszczędzania udziału konkursach i akcjach itd
  pozdrawiam Oskar

 • Oskar
  Oskar
  2011-03-02 18:57 | Temat: konkurs
  ODPOWIEDZ

  myślę że moim zdaniem konkurs wypadł nieźle ale mam nadzieję że odtąd z roku na rok będzie coraz coraz coraz coraz lepiej nawet lepiej niż myślę proszę wspomóżcie nas
  pozdrawiam Oskar

 • Oskar
  Oskar
  2011-03-02 18:51 | Temat: konkurs
  ODPOWIEDZ

  może to dziwnie zabrzmi ale ja przez przypadek znalazłem się na pierwszym zdjęciu (są na nim trzech chłopaków jestem ten pierwszy od lewej) ja sam zastanawiam się jak znalazłem się na tym zdjęciu któż wie może prędzej czy później się tego dowiem
  pozdrawiam Oskar

 • None
  None
  2011-02-28 18:47 | Temat: P548CUA
  ODPOWIEDZ

  Brawo,jakie piękne i pomysłowe prace.Dalszych sukcesów i ciekawych pomysłów!!!

 • zsos17kielce
  zsos17kielce
  2011-02-28 12:26 | Temat: konkurs
  ODPOWIEDZ

  wiele pracy i pomysłów

  rawo brawo !!!