25.06.2012

Integracyjny Piknik Rodzinny

14 czerwca odbył się w naszej szkole Integracyjny Piknik Rodzinny. Głównym organizatorem pikniku był zespół nauczycieli świetlicy pod kierunkiem p. Magdaleny Mosiołek.

Choć pogoda spłatała nam figla, my bawiliśmy się doskonale.

Sale lekcyjne zostały zamienione na strefy piknikowe- każda klasa prezentowała się wyjątkowy sposób. Na sali gimnastycznej stanęła scena. Wystąpił na niej klown wraz ze swoją asystentką, która malowała twarze wszystkim chętnym.Na piknik przybył też policjant, który w ciekawy sposób przybliżył uczniom zasady ruchu drogowego.

Uczniowie przygotowali występy - wcielili się w rolę znanych piosenkarzy. Nie obyło się bez przeboju "Koko Koko Euro Spoko".

Klasy II A i II B przygotowały strefę kibica, gdzie można było przeżywać najciekawsze chwile spotkań Euro 2012 i zjeść kawałek pysznego biało-czerwonego tortu.

Klasa V a stworzyła strefę warzyw i owoców, w której były same zdrowe przysmaki.

Rada rodziców wraz z nauczycielami przygotowała stoisko ze słodkościami, które można było kupować za symboliczną "złotówkę".

Wszyscy uczestnicy pikniku otrzymali grilowane kiełbaski - były pyszne.

Członkowie SKO włączyli się w organizację pikniku -odbył się kiermasz szkolny SKO, gdzie można było nabyć maskotki i zabawki.

DSCN4263.JPGdobloga6.jpgcopy_of_dobloga5.jpgcopy_of_dobloga2.jpgdobloga3.jpgdobloga7.jpgdobloga8.jpgcopy_of_dobloga1.jpgdobloga4.jpgdobloga9.jpgdobloga10.jpgdobloga13.jpgdobloga12.jpgdobloga11.jpgdobloga16.jpgdobloga19.jpgdobloga15.jpgdobloga17.jpgdobloga18.jpgdobloga22.jpgdobloga14.jpgdobloga20.jpgdobloga24.jpgdobloga23.jpgdobloga25.jpg

1
Dodaj Komentarz
  • 20
  • 12
  • 8
Komentarze