1

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
30
Blog SKO

ZSKielno

ZSKielno

bal karnawałowy

Achhh co to był za bal...

5

Mamo, tato, czy ja jestem konsumentem?

Dzieci zadają mnóstwo pytań, są ciekawe otaczającego je świata. A kiedy zadadzą pytanie -Kim jest konsument? Jak im najprościej wytłumaczyć?

0

7 luty Dzień Bezpiecznego Internetu

7 lutego obchodzimy Dzień bezpiecznego internetu pod hasłem „Razem zmieniamy internet na lepsze”. To już 13 edycja wydarzenia w Polsce. Głównym zadaniem DBI jest zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w internecie oraz nagłośnienie tematyki dotyczącej ...

0

Opera w szkole?

Muzyka poważna wcale nie jest taka poważna.

1

Mali naukowcy

Nauka nie boli

0

Niecodzienni goście

2 listopada uczniowie klas IV-VI mieli okazję podziwiać wystawę egzotycznych zwierząt. W podświetlanych terrariach przebywały: kameleony, skorpiony, krocionogi, ptaszniki, modliszki, karaczany, patyczaki i straszyki. Śmiałkowie mogli dotknąć niektóre zwierzątka.

4

World Hello Day

21 listopada, na całym świecie, obchodzony jest World Hello Day.

1

Teatr i Ja - innowacja pedagogiczna

Chcielibyśmy również pochwalić się dziełem naszych koleżanek - innowacją pedagogiczną "Teatr i ja". ;)

6

Czy ludzie zawsze używali pieniędzy? Krótka historia pieniądza.

Pieniądze towarzyszą nam od zawsze. Wszystkie środki płatnicze przeszły długą drogę: pojawiały się, ewoluowały, niektóre zanikły, innych używamy do dziś.

2

Jesteśmy ;)

SKO Zespołu Szkół w Kielnie zaprasza uczniów, rodziców oraz nauczycieli do odwiedzania naszego blogu. Będziemy tu opisywać zarówno działalność SKO, jak i wydarzenia z życia naszej szkoły. U nas będzie można poznać pojęcia dotyczące ekonomii. Zachęcamy do czytania, komentowania i przedstawiania ...

3
1