12.03.2017

Pomóżmy Lekartom spełnić marzenia!!!

Lekarty stanęły do walki o dofinasowanie projektu związanego z rozwojem miejscowości i rewitalizacją przestrzeni , w ramach programu „Decydujesz, pomagamy”, inicjowanego przez sieć supermarketów TESCO Polska.

 

 

 

TESCO

Na jego potrzeby, mapa Polski została podzielona na 145 mikroregionów. W każdym z nich Komisja Grantowa wybrała 2 lub 3 najlepsze pomysły. A wśród nich, na terenie naszego rejonu, projekt: „Łączymy pokolenia we wsi Lekarty”!  Inicjatorzy projektu chcą podnieść atrakcyjność sołectwa oraz stworzyć miejsce spotkań – dążą do aktywizacji mieszkańców, w każdym przedziale wiekowym.

 

O tym, kto otrzyma dofinansowanie na zrealizowanie swoich wymarzonych pomysłów, zdecydują Mieszkańcy poszczególnych regionów w otwartych głosowaniach w sklepach TESCO. Lekarty konkurują z tylko dwoma innymi projektami z okolicy - a więc szanse są ogromne.

Zatem pomóżmy Lekartom spełnić marzenia!!!

Jak to zrobić? To proste:

  • Podczas każdych zakupów w TESCO dokonanych między 8 marca a 4 kwietnia otrzymasz jeden żeton.
  • Zagłosuj na projekt „Łączymy pokolenia we wsi Lekarty” , wrzucając żeton do urny znajdującej się obok kasy.
  • Głosuj w Nowym Mieście Lubawskim i Lubawie! Na projekt „Łączymy pokolenia we wsi Lekarty” można głosować w następujących sklepach TESCO: Nowe Miasto Lubawskie – ul. Żwirki i Wigury 1e, Lubawa – ul. Wyzwolenia 1.

 

 

Trzymamy kciuki!!!

Znalezione obrazy dla zapytania trzymanie kciuków

 

POWODZENIA!!!

 

Więcej szczegółowych informacji dostępnych na stronie: https://pomagamy.tesco.pl

 

6
Dodaj Komentarz
  • 18
  • 10
  • 12
Komentarze