1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
7
Blog SKO

Złotówa Gubin

Złotówa Gubin

Witajcie na blogu Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gubinie. Pragniemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO oraz z wydarzeniami z życia szkoły. Zachęcamy gorąco do odwiedzania. Czytajcie, komentujcie i głosujcie na naszego bloga! Za wszystkie komentarze i sugestie serdecznie dziękujemy :)

Dzień wiosny na zielono

Zajęcia integracyjne dla najmłodszych w naszej szkole

0

Z wycieczką w Bibliotece Miejskiej…

Zwyczajne selfie już się nam nieco opatrzyło. Teraz interesujące są zdjęcia, których element stanowi okładka książki. Wykonaniu takich inspirujących zdjęć, służyło wyjście do Biblioteki Miejskiej w Gubinie.

0

MAM TALENT

Każdego roku w marcu w naszej placówce odbywa się konkurs "Mam Talent". Wzorem dla konkursu jest słynny telewizyjny program o tym samym tytule, z tą tylko różnicą, że w naszych zawodach wszyscy uczestnicy otrzymują atrakcyjne nagrody, ufundowane przez znakomitych Sponsorów szkoły.

0

Konkurs recytatorski w klasach I-III

W przeglądzie SZKOLNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO w kategorii klas I - III wzięło udział 24 uczniów.

1

"Mamo, tato zróbmy cos razem- Gubin moje miasto"

W ramach obchodów rocznicy wyzwolenia Gubina w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pod tytułem " Mamo, tato zróbmy coś razem".

0

ZDROWE KANAPECZKI

8 marca klasa 1 robiła kanapeczki wiosenne. Zajęcia praktyczne poprzedziła pogadanka o wartościach odżywczych, którą przeprowadziła pani pielęgniarka. Zobaczcie sami.

0

Ferie za nami

Wiele się działo podczas zimowiska w naszej szkole. Ferie zimowe rozpoczęły się dnia 12.02.2018 roku a trwały do 23.02.2018r. Ostatni termin !

0
1