1 2 3 następna ostatnia

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
5
Blog SKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

SKOńczyło się lato!

1 października braliśmy udział w pikniku strażackim z okazji zakończenia lata. Podczas festynu nasi uczniowie, jako druhowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej zbierali pieniądze na cele związane z rozwojem i integracją drużyny. Szczytny cel. Cieszymy się, że ze mogliśmy obserwować ,,na żywo" ich p ...

2

Rozpoczynamy nowy rok szkolny z Żyrafką Lokatką.

Nasza wrześniowa gazetka to zbiór wskazówek jak z uśmiechem na twarzy rozpocząć nowy rok szkolny. Jak kluczową rolę odgrywa pozytywne nastawienie. W przygotowaniu gazetki brały udział klasy 3.

0

Ogrom serca dla zwierzaków!

Od kilku już lat w Szkole Podstawowej w Jaktorowie organizowana jest zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Milanówku - nie inaczej było w tym roku. Schronisko w Milanówku, przy ul. Brwinowskiej 48 funkcjonuje już kilkadziesiąt lat, a od 1986 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Tow ...

1

Pudełka zdrowia!

A dziś wraz z naszymi uczniami tworzyliśmy pudełka zdrowia! :) Nasi uczniowie mieli wiele pomysłów, który stworzyli niestworzone rysunki! :) A Ty na które pudełko masz ochotę?

0

Trochę zdrowia!

Trochę nauki o zdrowym odżywianiu :) a Ty jakie masz zdrowe nawyki?

0

Bezpieczeństwo w internecie!

Co to jest bezpieczeństwo w sieci? Najprościej da się to określić jako korzystanie z Internetu tak, aby nie zaszkodzić sobie ani innym.

0

Dzień Misia!

W przedszkolu odbył się Dzień Misia! Zobacz jak dzieci przywitały naszą Żyrafę :)

1

Uliczna makieta!

30 listopada wraz z naszymi SKO'wiczami tworzyliśmy makietę uliczną! Zobacz efekty i sam oceń! :)

2
1 2 3 następna ostatnia