1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jaktorowie

Ogrom serca dla zwierzaków!

Od kilku już lat w Szkole Podstawowej w Jaktorowie organizowana jest zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska w Milanówku - nie inaczej było w tym roku. Schronisko w Milanówku, przy ul. Brwinowskiej 48 funkcjonuje już kilkadziesiąt lat, a od 1986 roku prowadzone jest przez Fundację im. 120-lecia Tow ...

1

Pudełka zdrowia!

A dziś wraz z naszymi uczniami tworzyliśmy pudełka zdrowia! :) Nasi uczniowie mieli wiele pomysłów, który stworzyli niestworzone rysunki! :) A Ty na które pudełko masz ochotę?

0

Trochę zdrowia!

Trochę nauki o zdrowym odżywianiu :) a Ty jakie masz zdrowe nawyki?

0

Bezpieczeństwo w internecie!

Co to jest bezpieczeństwo w sieci? Najprościej da się to określić jako korzystanie z Internetu tak, aby nie zaszkodzić sobie ani innym.

0

Dzień Misia!

W przedszkolu odbył się Dzień Misia! Zobacz jak dzieci przywitały naszą Żyrafę :)

1

Uliczna makieta!

30 listopada wraz z naszymi SKO'wiczami tworzyliśmy makietę uliczną! Zobacz efekty i sam oceń! :)

2

Upragnione wyniki konkursu!

W dniach od 2 listopada do 16 listopada 2021r. odbywał się konkurs plastyczny organizowany przez opiekunów SKO pod hasłem „Jestem bezpieczny na drodze!”. Do konkursu zostali zaproszeni uczniowie klas 1-3 naszej szkoły. Otrzymaliśmy aż 22 prace plastyczne!

6

Bezpieczne przejście przez jezdnię.

"Bezpieczne przejście przez jezdnię" - wycieczka na pobliskie przejście dla pieszych.

16
1 2 3 następna ostatnia