11.12.2018

Co w trawie piszczy?

4 grudnia 2018r. uczniowie klas 2a i 2b mieli możliwość obejrzenia ciekawego musicalu profilaktycznego o akceptacji i tolerancji w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego „Forte” z Wrocławia pt. „Co w trawie piszczy, czyli w grupie siła”. Przedstawienie odbyło się w Ratuszu w Zduńskiej Woli.

Dzieci mogły się przekonać, że choć wszyscy tak się od siebie różnią, mogą sobie nawzajem pomagać i wspólnymi siłami pokonać wszelkie trudności i dokonać czegoś naprawdę wielkiego. Przepiękne kolorowe kostiumy, dowcipne dialogi, poruszająca muzyka – to wszystko sprawiło, że dla uczniów była to niezapomniana przygoda.

Celem wyjazdu było podniesienie kompetencji kulturowych w zakresie odbioru sztuki poprzez udział w spektaklu oraz uświadomienie dzieciom, że inność każdego z nas, tak naprawdę nie jest wadą.

img

2
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 10
  • 15
Komentarze