1 2 3 następna ostatnia

Akcesoria przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy
W udzielaniu pierwszej pomocy kluczową rolę często odgrywają akcesoria. Mogą one znacznie zwiększyć szanse przeżycia lub powrotu do zdrowia osoby poszkodowanej i ułatwić przeprowadzanie akcji ratunkowej.
2
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu SKO dla szkół i nauczycieli przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

5

Witamy nową SKO-wiczkę

W gronie członków Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach witamy kolejnego ucznia. Do grupy oszczędzających dołączyła Iza z klasy 1b.

1

Kartka urodzinowa dla Żyrafki Lokatki

SKO w Czechach była organizatorem konkursu na kartkę urodzinową dla Żyrafki Lokatki. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych i cieszył się dużym zainteresowaniem. Nagrody za najładniejsze prace otrzymały cztery osoby.

1

Mistrz liczenia

Uczniowie klas drugich wzięli udział w konkursie SKO „Mistrz liczenia”. Drugoklasiści z powodzeniem zmierzyli się z tabliczką mnożenia - aż sześć osób zostało laureatami konkursu.

1

Dyktando z SKO

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole była organizatorem „Dyktanda z SKO” dla uczniów klas trzecich. W konkursie wzięło udział 12 najlepszych uczniów, spośród których wyłoniliśmy pięciu laureatów. Tematem dyktanda były oczywiście pieniądze i oszczędzanie w SKO.

0

Rok szkolny 2021/2022 zakończony!

W piątek, 24 czerwca w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czechach promocję otrzymało 282 uczniów, a 41 absolwentów ukończyło szkołę. Prestiżową Nagrodę Wójta Gminy Zdunska Wola otrzymało 2 uczniów, Nagrodę Dyrektora ZSPiP - 18 uczniów, a 56 uczniów odebrało z rąk wychowawców świadectwa z wyróżn ...

2

Nagradzamy najlepszych

22 czerwca 2022r. odbył się apel, podczas którego wręczyliśmy nagrody dla naszych uczniów, którzy odnosili sukcesy w konkursach szkolnych, powiatowych, ogólnopolskich, a także międzynarodowych.

0

SKO sponsorem Wirtualnej Gazetki Szkolnej

Dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności nasza szkoła wzbogaciła się o Wirtualną Gazetkę Szkolną. Jest to system wyświetlania różnych informacji np. komunikatów, zdjęć, filmów, treści edukacyjnych za pomocą elektronicznych ekranów. Ekrany te zamontowaliśmy na dwóch korytarzach szkolnych.

0

Giganci nauki

Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek oraz Prezes IPN Karol Nawrocki 22 czerwca wręczyli certyfikaty i zaświadczenia uczestnikom szkoleń „Giganci nauki. Zapomniani polscy naukowcy i wynalazcy”. Łącznie w tegorocznej edycji przedsięwzięcia wzięło udział prawie 300 nauczycieli z całej Polski.

0

Rozstrzygnięcie ogólnopolskich konkursów

Poznaliśmy laureatów dwóch ogólnopolskich konkursów, które ogłosiliśmy na platformie "Szkolne Blogi".

2
1 2 3 następna ostatnia