1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
7
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Rok szkolny 2017/2018 zakończony!

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego w końcu nadszedł. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi uczniami, trzymającymi w dłoniach pęki kwiatów. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego.

20

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

3

Marta i spółka na gali w Katowicach

Finał tegorocznej edycji programu Młodzi Przedsiębiorczy odbył się 15 czerwca br. w centrali ING Banku Śląskiego, 12 zespołów uczniowskich ze szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski zaprezentowało projekty, które wyróżniły się kreatywnością i innowacyjnością.

1

Dwie lekcje oszczędzania

W dniu 7 czerwca do naszej szkoły zawitali goście z Banku PKO BP w Zduńskiej Woli. Bank ten prowadzi dla nas konta w ramach Szkolnej Kasy Oszczędności.

6

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Za nami piąte i ostatnie pytanie w II etapie konkursu "Pytanie na blogu". W ogólnej klasyfikacji zwyciężyła Martyna Misiak z klasy 1b, która wyprzedziła swoją siostrę Oliwię z klasy 4a oraz Alojzego Andrzejewskiego z klasy 5b.

1

Nagrodzeni w konkursie SKO dla najszybszych

Trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych za miesiąc maj. Są to: Natalia z klasy 5a, Zosia z klasy 5b oraz Mateusz z klasy 3a. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

12

Sprintem do maratonu

W tym roku odbyła się czwarta edycji imprezy biegowej „Sprintem do maratonu” organizowanej przez wydawnictwo „Bliżej Przedszkola”. Nasze przedszkolaki brały w niej udział już drugi rok z rzędu.

0

Odjazdowy Bibliotekarz

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza na Rajd Rowerowy 2018 "Odjazdowy Bibliotekarz".

7

Święto fizyki!

7 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie IX Rejonowego Konkursu Fizycznego dla uczniów klas VII szkoły podstawowej, klas II gimnazjum i dla klas II szkół ponadgimnazjalnych. Spośród startujących w zmaganiach konkursowych 80 uczestników nagrodzono i wyróżniono 31 uczniów. Otrzymal ...

2

Festyn Rodzinny już za nami!

Do bardzo udanych można zaliczyć Festyn Rodzinny, który odbył się w sobotę, 9 czerwca w Zespole Szkół w Czechach. Dla jego uczestników przygotowano wiele atrakcji.

4
1 2 3 następna ostatnia