1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Żegnamy szóstoklasistów!

Szóstoklasiści zakończyli swoją przygodę ze Szkolną Kasą Oszczędności. Ukończyli oni 13 lat i zgodnie z regulaminem nie mogą być już członkami SKO. Niektórzy z nich nie kończą jednak przygody z oszczędzaniem. Fakt ukończenia 13 lat daje im prawo założenia konta JUNIOR i otrzymania pierwszej w swoim ...

20

Rok szkolny 2016/2017 zakończony!

Długo oczekiwany przez uczniów koniec roku szkolnego przypadł na słoneczny dzień. Od samego rana szkoła zapełniła się elegancko ubranymi uczniami, trzymającymi w dłoniach pęki kwiatów. W powietrzu wyczuwało się radość wymieszaną ze smutkiem związanym z faktem zakończenia roku szkolnego.

0

Wielkie święto SKO-wiczów

W czwartek, 22 czerwca w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród dla naszych konkursowiczów. Nagrodziliśmy laureatów konkursów organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności: Wiosennej zbiórki makulatury, konkursu plastycznego na kartkę wielkanocną z logo SKO, konkursu na hasło promujące SKO oraz ...

0

Zakończenie roku w przedszkolu

W środę, 21 czerwca 2017r. odbyło się uroczyste zakończenie przedszkolnego roku 2016/2017. Podczas uroczystości żegnaliśmy dzieci z grupy 6-latków, które od września rozpoczynają naukę w klasie pierwszej.

1

Sukcesy w EDIM

Kolejne sukcesy uczniów naszej szkoły - tym razem w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym EDI-PANDA.

0

Kangurowe nagrody

Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze spisali się w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY". W gronie nagrodzonych znalazło się aż 26 osób.

0

Byliśmy na rajdzie rowerowym

Jak co roku w ramach podsumowania programu "Trzymaj formę" uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rajdzie rowerowym, Było smacznie, zdrowo i kolorowo.

4

Puchar wójta dla nas!

Drużyna naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce i zdobyła puchar wójta gminy Zduńska Wola Henryka Staniuchy w Turnieju Piłki Nożnej dla klas IV-VI szkół podstawowych z terenu gminy Zduńska Wola. W finale nasi piłkarze wygrali po rzutach karnych z ekipą Szkoły Podstawowej w Janiszewicach 4:3.

2

Prezentacja przekazana do banku

Prezentację oraz kartę zgłoszeniową do konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności przekazaliśmy do I Oddziału PKO BP w Zduńskiej Woli.

10

Rajdowe Popołudnie z Biblioteką

Miejska Biblioteka Publiczna im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli zaprasza w dniu 22 czerwca 2017 r. na Rajdowe Popołudnie z Biblioteką.

0
1 2 3 następna ostatnia