1 2 3 następna ostatnia

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
9
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dzień Mamy i Taty

We wtorek, 31 maja w grupie sześciolatków zorganizowano Dzień Mamy i Taty. Dzieci pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Mewald przygotowały przedstawienie pt. „W świecie bajki z mamą i tatą”.

0

Festyn już w niedzielę

W najbliższą niedzielę, 5 czerwca w naszej szkole odbędzie się Festyn Rodzinny. Jego organizatorami są: Rada Rodziców oraz szkoła w Czechach. Początek o godz. 13.00.

2

Lekcja przedsiębiorczości w klasie IIb

31 maja uczniowie klasy IIb wzięli udział w lekcji przedsiębiorczości. Wychowawczyni klasy p. Katarzyna Kulda przekazała wiadomości o oszczędzaniu pieniędzy w banku PKO BP, a w szczególności na kontach w Szkolnej Kasie Oszczędności.

3

Nowi członkowie SKO

Nasza rodzina - Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach - po raz kolejny powiększyła się. Do grona oszczędzających dołączyło kolejnych troje uczniów.

2

Kolejni nagrodzeni w konkursie SKO

Kolejne trzy osoby zostały nagrodzone w konkursie SKO dla najszybszych. Są to: Anna Szubert z klasy 4b, Kinga Kempniak z klasy 6 oraz Zuzanna Matusiak z klasy 5. Zuzia już po raz drugi triumfowała w naszym konkursie. Cała trójka otrzymała nagrody ufundowane przez Szkolną Kasę Oszczędności.

0

Plakat SKO

Z ciekawą inicjatywą wystąpiła uczennica klasy 2b - Maria Kowalczyk. Marysia przygotowała plakat promujący Szkolną Kasę Oszczędności.

2

Konkurs na zakładkę rozstrzygnięty!

Rozstrzygnęliśmy konkurs "Na zakładkę do książki z motywem SKO" dla uczniów klas I-III naszej szkoły.

1

Banknoty przyszłości

Przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na "Banknot przyszłości" organizowanego przez Szkolną Kasę Oszczędności.

1

Kuba najlepszy w powiecie!

Dużym sukcesem zakończył się udział naszych uczniów w XVI Powiatowych Potyczkach Matematycznych. Najlepiej spisał się Jakub Kubiak z klasy 5, który wywalczył pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej.

1

Z wizytą u strażaków

Uczniowie naszej szkoły w ramach Dni Otwartej Strażnicy odwiedzili Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

2
1 2 3 następna ostatnia