1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
32
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Poetycko o wiośnie

W dniach 21 i 22 marca 2016r. świętowaliśmy w naszej bibliotece ,,Światowy Dzień Poezji. Punktem kulminacyjnym tego dnia był szkolny konkurs recytatorski ,,Kilka myśli o...” - wiersze ks. Jana Twardowskiego.

3

Zbieramy nakrętki

W naszej szkole trwa akcja zbierania nakrętek.

2

Dziewczęta na medal

Dużym sukcesem zakończył się udział drużyny dziewcząt ze szkoły podstawowej w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini-koszykówce.

7

Inspiracje Wielkanocne

W ostatnich dwóch tygodniach przed świętami wiele się działo na świetlicy w naszej szkole.

4

Młodzież Zapobiega Pożarom

W środę, 30 marca odbędą się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju "Młodzież Zapobiega Pożarom". W zmaganiach weźmie udział dwóch reprezentantów naszej szkoły.

1

Konkursy przedmiotowe

W kwietniu odbędzie się kolejna edycja konkursów przedmiotowych EDI - PANDA.

3

Konkurs plastyczny „Zakładka do książki z motywem SKO” dla uczniów klas I-III SP

Zapraszamy uczniów klas I - III szkoły podstawowej do udziału w konkursie plastycznym „Zakładka do książki z motywem SKO".

2

Kim jest rodzinka Gigusiów Brunatnych? – czyli o wyprawie klas czwartych do Polskiej Grupy Energetycznej „Giganty Mocy” w Bełchatowie

9 lutego 2016r., tuż przed feriami, uczniowie klas IV”A” i IV „B” pod opieką wychowawców – p. Jarosława Szewczyka , p. Agnieszki Filipowskiej oraz p. Pauliny Susmendy zawędrowali, a właściwie dojechali dość luksusowym autokarem do Bełchatowa w celu obejrzenia ekspozycji „GIGANTY MOCY”.

6

Kangury w Czechach

W czwartek, 17 marca uczniowie klas II-VI szkoły podstawowej oraz klas I i II gimnazjum Zespołu Szkół w Czechach wzięli udział w 25. edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Uczestnicy w ciągu 75 minut zmierzyli się z 21-30 zadaniami (w zależności od kategorii wiekowej).

13
1 2 następna ostatnia