1 2 3 następna ostatnia

Akcesoria przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy
W udzielaniu pierwszej pomocy kluczową rolę często odgrywają akcesoria. Mogą one znacznie zwiększyć szanse przeżycia lub powrotu do zdrowia osoby poszkodowanej i ułatwić przeprowadzanie akcji ratunkowej.
2
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Lew czy kuna? – czyli o walutach i ich wymianie - lekcja SKO w klasie 3a

W trakcie zajęć uczniowie rozwiązując zagadki, krzyżówkę i rebusy, poznali nazwy i wygląd walut – tych najbardziej znanych (dolar, euro, funt, korona czeska), a także tych mających ciekawe i nietypowe nazwy lub kształt (new sheqalim, lew, kuna, sum, dirhams, pesos).

9

Klaudia laureatką konkursu SKO

Klaudia z klasy 3a zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas 1-3 w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa z motywem SKO". Organizatorem konkursu było SKO w Szkole Podstawowej w Pietrzykowicach.

0

Koncert kolęd

W przedświąteczny czwartek w naszej szkole Samorząd Szkolny zorganizował koncert kolęd. W koncercie wzięli udział uczniowie wszystkich klas.

1

Zdobyliśmy tytuł Bloga Miesiąca!

Miło nam poinformować, iż blog Szkolnej Kasy Oszczędności w Czechach otrzymał tytuł Bloga Miesiąca za miesiąc listopad. Dziękujemy Komisji Konkursowej za tak duże wyróżnienie i docenienie naszej pracy.

2

Z życzeniami w Banku PKO BP

W piątek, 23 grudnia z okazji Świąt Bożego Narodzenia odwiedziliśmy Bank PKO BP w Zduńskiej Woli, który prowadzi dla nas konta Szkolnej Kasy Oszczędności.

1

Razem dla Kasi Sobczak

Społeczność naszej szkoły nie raz pokazywała, że potrafi się jednoczyć. Wspomaganie zbiórek dla Ukrainy, dla dzieci z Michałowa, czynne wspieranie WOŚP - kiedy jest potrzeba, zawsze tworzymy jedność.

0

Świąteczny kiermasz

Przed świętami Bożego Narodzenia zorganizowany został kiermasz świąteczny, podczas którego sprzedawane były świece oraz kalendarze z pracami dzieci z naszej szkoły. Dochód z akcji przeznaczony został na potrzeby Rady Rodziców działającej w naszej szkole.

3

Zuchowe życzenia

Na ostatniej w tym roku zbiórce zuchy i druhny podzieliły się opłatkiem oraz złożyły świąteczne życzenia. Nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków. Następne spotkanie już w nowym roku.

0
1 2 3 następna ostatnia