1 2 3 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
1
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Dyktando z SKO

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem dyktanda z SKO dla uczniów klas trzecich szkoły podstawowej. Pierwszy etap konkursu odbędzie się w czwartek, 4 stycznia 2018r. w naszej szkole, a tematem dyktanda będą oczywiście pieniądze i oszczędzanie. Finał z kolei zaplanowaliśmy na dr ...

8

Świąteczne kartki dobroczynne

Nasza szkoła wzięła udział w akcji "Świąteczne kartki dobroczynne niosą pomoc i dobre słowo". Sprzedawaliśmy kartki świąteczne, a ze sprzedaży udało się zebrać aż 232 zł. Jest to kwota o 140 zł większa niż w poprzednim roku. Zebrane pieniądze przekazaliśmy na rzecz chorych, niepełnosprawnych podopie ...

17

Nasi plastyczni laureaci

Dwoje uczniów z naszej szkoły znalazło się w gronie laureatów Gminnego Konkursu Plastycznego pt. "Kartka Świąteczna", którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wojsławicach.

19

Gazetka SKO w świątecznej odsłonie

Gazetka Szkolnej Kasy Oszczędności zyskała świąteczny nastrój. Tym razem podstawowe informacje zastąpiły nagrodzone prace w konkursie plastycznym dla klas III-V pod hasłem "Żyrafka Lokatka w roli św. Mikołaja".

12

Lekcja edukacji finansowej w klasie 5b

„Czy mogę mieć jeden rachunek bankowy przez całe życie?” – na to pytanie w środę, 20 grudnia próbowali odpowiedzieć uczniowie klasy 5b podczas specjalnej lekcji edukacji finansowej. Zajęcia poprowadził opiekun SKO w naszej szkole – p. Jarosław Szewczyk na podstawie scenariusza przygotowanego przez B ...

10

Konkurs kolęd

W przedświąteczny piątek w naszej szkole zorganizowano konkurs kolęd. W konkursie wzięli udział uczniowie wszystkich klas.

2

Ferie z ekonomią to dodatkowe zajęcia z zakresu ekonomii i przedsiębiorczości

Zespół Szkół w Czechach jako jedyna szkoła w gminie Zduńska Wola przystępuje do realizacji projektu. "Ferie z ekonomią" to zmieniona formuła projektu oraz materiały dydaktyczne, dostosowane do nowej podstawy programowej oraz nowej grupy uczestników, jakimi w przyszłości będą uczniowie szkół podstawo ...

12

Zbieramy baterie z SKO

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki baterii. Stosowną umowę podpisaliśmy z Organizacją Odzysku REBA S.A.

9

"Wychowanie przez czytanie - z książką w świat wartości"

Klasa 6 b uczestniczyła w projekcie "Wychowanie przez czytanie - z książką w świat wartości”.

3
1 2 3 następna ostatnia