1 2 3 następna ostatnia

Nowość: Rozwiąż Test Wiedzy Ekonomicznej!
Test To ogólnopolska rywalizacja na wiedzę z zakresu szeroko pojętych finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa 😊
66
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Tydzień oszczędzania z SKO (cz. 6) - Oszczędzając wodę chronisz przyrodę

Woda to jeden z najważniejszych składników pokarmowych potrzebnych do życia. W klasie 1a zostały przeprowadzone zajęcia pod hasłem „Woda to życie”, w trakcje których dzieci dowiedziały się jak oszczędzać wodę i dlaczego jest to takie ważne dla naszego środowiska.

2

Roboty już w szkole

Miło nam poinformować, iż do naszej szkoły dotarły zestawy robotów wraz z akcesoriami do nauki programowania o wartości blisko 3 tysięcy złotych. Jest to nagroda I stopnia zdobyta w Konkursie dla Szkół organizowanym przez Bank PKO BP z okazji 85-lecia istnienia Szkolnej Kasy Oszczędności.

0

Konkurs o oszczędzaniu dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza pierwszy w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

7

Oszczędzamy i bibliotekę wspieramy!

Ponad 20 tys. różnych książek oferuje nam księgarnia Tuliszków w swoim wirtualnym kiermaszu. Do każdego zamówienia są rabaty, dodatkowo rabat na książki dla biblioteki. Koszt wysyłki jest bezpłatny, odbieramy paczki w bibliotece. Zachęcamy wszystkich miłośników do powiększania swoich zbiorów i oszc ...

2

Tydzień oszczędzania z SKO (cz. 5)

W naszej szkole kontynuujemy obchody Tygodnia Oszczędzania, który potrwa aż do piątku, 30 października. Z uwagi na fakt, że nie możemy się gromadzić w większych grupach, klasy we własnym gronie zapoznają się z zasadami oszczędzania. Tym razem w lekcji oszczędzania wzięli udział uczniowie klasy 2b.

0

SKO nagradza uczniów - cz. 3

Z uwagi na panującą pandemię, na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 nie udało nam się wręczyć nagród dla najlepszych uczniów w konkursach organizowanych przez Szkolną Kasę Oszczędności.

1

SKO sponsorem

Dzięki Szkolnej Kasie Oszczędności działającej w szkole nasza biblioteka wzbogaciła się o dziewięć pozycji książkowych. Tym razem ze środków SKO zdobytych w konkursach organizowanych przez Bank PKO BP zakupiliśmy: „Hulajnogą przez smoczą wyspę”, „Baśniobór” oraz „Cukierku, ty łobuzie”.

1

Tydzień oszczędzania z SKO (cz. 4) - Wodę oszczędzamy, bo o Ziemię dbamy

W naszej szkole kontynuujemy obchody Tygodnia Oszczędzania, który potrwa aż do piątku, 30 października. Z uwagi na fakt, że nie możemy się gromadzić w większych grupach, klasy we własnym gronie zapoznają się z zasadami oszczędzania. Tym razem na zajęciach spotkały się dzieci z grupy 6-latków, które ...

3

Ogólnopolski Konkurs „Świąteczna choinka z motywem SKO”

Szkoła Podstawowa nr 17 w Rzeszowie jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu pt. "Świąteczna choinka z motywem SKO".

0

Światowy Dzień Oszczędzania

Święto to obchodzone jest corocznie 31 października, a powstało z inicjatywy przedstawicieli banków europejskich podczas 1. Międzynarodowej Konferencji Kas Oszczędnościowych w Mediolanie w 1924 roku w celu zapewnienia stabilnego i długotrwałego rozwoju społeczeństw poprzez promowanie idei oszczędzan ...

0
1 2 3 następna ostatnia