1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
31
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

SKO zawędrowała do Cannes…

To za sprawą naszej opiekunki SKO, która w dniach 24-26 października 2019r. uczestniczyła w międzynarodowej konferencji eTwinning. Spotkanie organizowane rokrocznie, tym razem odbyło się w Cannes we Francji pod hasłem „Where Education Meets Democracy”.

6

Światowy Dzień Oszczędzania

Święto to obchodzone jest corocznie 31 października, a powstało z inicjatywy przedstawicieli banków europejskich podczas 1. Międzynarodowej Konferencji Kas Oszczędnościowych w Mediolanie w 1924 roku w celu zapewnienia stabilnego i długotrwałego rozwoju społeczeństw poprzez promowanie idei oszczędzan ...

0

Świętujemy siódme urodziny!

We wtorek, 29 października 2019r. rozpoczęliśmy trzydniowe obchody siódmych urodzin Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole.

2

Pierwszy samochód z makulaturą

Zakończyła się organizowana przez Szkolną Kasę Oszczędności w naszej szkole jesienna zbiórka makulatury. W poniedziałek, 28 października odjechał pierwszy samochód z załadowaną po brzegi makulaturą. Druga porcja makulatury zabrana będzie w czwartek i wtedy poznamy ilość zebranych surowców.

3

Spotkanie z regionem

18 i 19 października odbyły się bardzo ciekawe dodatkowe zajęcia dla uczniów klasy Va. W piątek uczestniczyliśmy w wycieczce do Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola, podczas której dowiedzieliśmy się wielu ważnych informacji o naszym mieście. Zadbaliśmy też o naszą kondycję fizyczną grając w berka w ...

0

Siódme urodziny SKO

26 października 2019 roku mija dokładnie siedem lat od chwili założenia Szkolnej Kasy Oszczędności w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach.

6

Konkurs "Zgadnij, z jakiej to książki" - pytanie nr 5

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek ogłaszamy konkurs dla uczniów Zespołu Szkół w Czechach. Konkurs składa się z pięciu pytań, które codziennie pojawiać się będą na naszym blogu.

6

Martyna i Patrycja lubią oszczędzać...

Martyna i Patrycja z klasy 3b to nowe członkinie Szkolnej Kasy Oszczędności w naszej szkole. W nagrodę za założenie kont otrzymały prezenty ufundowane przez SKO.

3

Konkurs "Zgadnij, z jakiej to książki" - pytanie nr 4

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek ogłaszamy konkurs dla uczniów Zespołu Szkół w Czechach. Konkurs składa się z pięciu pytań, które codziennie pojawiać się będą na naszym blogu.

2

Z SKO baterie i nakrętki zbieramy

Szkolna Kasa Oszczędności w naszej szkole jest organizatorem akcji zbiórki baterii i nakrętek.

1
1 2 3 następna ostatnia