1 2 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
11
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Styczniowe pytanie na blogu

Dzisiaj zamieszczamy pierwsze pytanie konkursowe dla blogowiczów z Zespołu Szkół w Czechach w Wielkim Konkursie SKO pt. "Pytanie na blogu". Przypominamy, iż składa się on z sześciu comiesięcznych pytań.

12

Konkurs "Zapomniana sztuka pięknego pisania"

Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu wraz z Filiami zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji Konkursu Kaligraficznego "Zapomniana sztuka pięknego pisania".

0

Wspieramy WOŚP

Podczas ostatniego Finału WOŚP założono aż 22.210 eSkarbonek. W tym roku jedna z nich jest NASZA 😍

0

Z kart historii i współczesność SKO - część 4

Zapowiedzią rewitalizacji SKO było podwyższenie przez PKO Bank Polski oprocentowania depozytów na książeczkach z 0,01% do 5%. Kolejnym krokiem w rozwoju było dostosowanie SKO do trendów XXI wieku, w tym wykorzystanie w procesie nauczania technologii informacyjnych oraz oczekiwań ze strony uczniów, r ...

0

Skarbonka sprzed ponad 100 lat

Skarbonka przez wiele lat była najpopularniejszym sposobem oszczędzania, a jej ideą było nauczenie społeczeństwa oszczędności oraz podkreślenia troski i uwagi, z jaką Bank podchodził nawet do niewielkich kwot, które dla zwykłych obywateli mogły być wielkimi.

0

Każdy krok pomaga potrzebującym. Dołącz do konkursu organizowanego przez Fundację Pho3nix i wspieraj WOŚP!!!

Dobra zabawa, zdrowa rywalizacja, dbanie o aktywność fizyczną i pomoc innym mogą grać w jednej drużynie. Fundacja Pho3nix po raz kolejny postanowiła zmotywować dzieci i młodzież do ruchu, ale także do... niesienia dobra. Wszystko za sprawą konkursu dla szkół na największą liczbę kroków, który będzie ...

1

WIELKI KONKURS SKO!!!

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w Czechach do udziału w Wielkim Konkursie Szkolnej Kasy Oszczędności pt. „Pytanie na blogu”. Konkurs ten składa się z sześciu comiesięcznych pytań.

0

Odznaki i naszywki dla oszczędnych

Poniżej prezentujemy przypinki i naszywki z lat 60., 70. i 80. przekazywane najbardziej zasłużonym w oszczędzaniu SKO-wiczom.

0

Kalendarzyki SKO

W XX wieku dzieci, które oszczędzały w SKO, otrzymywały kalendarzyki. Poniżej prezentujemy kalendarzyki z 1955 roku oraz 1988 roku.

2

Witamy w drużynie SKO

W drużynie SKO witamy kolejną uczennicę. Tym razem nowe konto założyła Michasia z klasy 2a. W nagrodę otrzymała prezenty ufundowane przez SKO.

1
1 2 następna ostatnia