1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach

Witamy na szkolnym blogu SKO w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Jana Pawła II w Czechach. Zachęcamy do śledzenia naszego bloga, z którego dowiecie się o najważniejszych wydarzeniach w naszej szkole. Oceniajcie, komentujcie, wspierajcie nasze inicjatywy! Zapraszamy i dziękujemy!

Konkurs SKO dla najszybszych

Szkolna Kasa Oszczędności w Czechach ogłasza piąty w tym roku szkolnym konkurs dla najszybszych.

26

"Północ w szkole”

W dniu 19 stycznia odbyło się spotkanie pt. „Północ w szkole”, w którym brały udział klasy IIa, IIb oraz IIc gimnazjum. Uczniowie pod opieką swoich wychowawców oraz nauczycieli, którzy zgodzili się pełnić opiekę, spędzili w szkole niezapomniany wieczór. Podczas spotkania zrealizowane zostały równie ...

5

Ferie zimowe w pełni

Nadszedł czas na zimowy odpoczynek. Ferie zimowe to dwutygodniowa przerwa od szkoły i nauki. Ferie to również wiele zimowych uciech i zabaw. Najważniejsze jednak to spędzić te miłe chwile zdrowo i bezpiecznie.

3

Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystościach z tej okazji.

1

Zabawa choinkowa

To już jest tradycją naszej szkoły, że pod koniec I okresu przygotowywana jest zabawa choinkowa. Jest to bez wątpienia najbardziej wyczekiwana impreza w ciągu całego roku szkolnego i żadna inna dyskoteka nie może się z nią równać!

8

Najlepsi w konkursie "Pytanie na blogu"

Znamy już laureatów konkursu "Pytanie na blogu" za miesiąc styczeń oraz najlepszych konkursowiczów po I etapie. Po pięciu miesiącach konkursowych zwyciężyła Natalia Pol z klasy 4a, która zgromadziła 43 punkty. Drugie miejsce zajęła siostra Natalii - Aleksandra z klasy 6 z 39 punktami. Trzecie lokaty ...

4

Spotkanie z policjantem w gimnazjum

11 stycznia 2017r. odbyło się spotkanie przedstawiciela policji z rodzicami uczniów gimnazjum pod hasłem "Dopalaczom mówimy stop".

5

"By dziecko było tym, kim jest – czyli o prawach dziecka”

Każdemu dziecku przysługują prawa dziecka tak jak każdemu dorosłemu przysługują prawa człowieka. Prawa dziecka są więc naturalną konsekwencją praw człowieka. Praw tych nikt nie może dziecko pozbawić.

1

Spotkanie z policjantem przed feriami

We wtorek, 10 stycznia 2017r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas drugich i trzecich szkoły podstawowej z przedstawicielami policji. Głównym tematem zajęć były bezpieczne ferie, które rozpoczęły się w naszym województwie w miniony poniedziałek.

1

Wycieczki do najstarszego banku PKO BP w Łodzi

Aż cztery wycieczki uczniów z naszej szkoły odbyły się do I Oddziału Banku PKO BP w Łodzi – najstarszego banku w stolicy województwa. We wtorek, 3 stycznia 2017r. bank zwiedzały klasy Va oraz Vb, dzień później, czyli w środę 4 stycznia do Łodzi wybrały się klasy IVa i IVb.

14
1 2 następna ostatnia