20.04.2017

Zajęcia przyrodnicze w terenie.

W dniu dzisiejszym wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w niecodziennej lekcji przyrody w Nadleśnictwie Grodziec. Pod okiem wykwalifikowanego pracownika nadleśnictwa uczestnicy zajęć poznawali warstwy lasu, drzewa, krzewy i zwierzęta leśne. Poszerzali swoją wiedzę przyrodniczo- ekologiczną podczas warsztatów w izbie edukacyjnej. Zajęcia edukacyjne przeprowadzane w terenie były doskonałą okazją do cieszenia się pięknem otaczającej przyrody oraz kształtowania postaw ekologicznych.

 

imgimgimgimgimg

img

 

246
Dodaj Komentarz
  • 29
  • 23
  • 12
Komentarze