08.05.2026

Spotkanie z właścicielem szkoły nauki jazdy

8 maja SKOwiczów z kl.4-5 odwiedził Pan Paweł Juszczak - właściciel szkoły nauki jazdy "RAJD" i jednocześnie instruktor nauki jazdy, który opowiedział o swojej pracy i zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach. Podczas warsztatów poruszono najważniejsze zagadnienia związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. 

Uczniowie dowiedzieli się m.in.:

 -Jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię.

 -Dlaczego warto nosić elementy odblaskowe.

 -Jak zachowywać się jako piesi i rowerzyści na drodze.

Instruktor w ciekawy i interaktywny sposób przedstawił zasady obowiązujące w ruchu drogowym, a uczniowie mogli zadawać pytania i rozwiązywać praktyczne zagadnienia.

Spotkanie było również okazją, by porozmawiać o zagrożeniach wynikających z używania telefonów podczas przechodzenia przez ulicę czy jazdy rowerem.

Jesteśmy przekonani, że takie inicjatywy pomagają budować świadomość oraz odpowiedzialność młodych uczestników ruchu drogowego. 

Wszyscy uczniowie mogli obejrzeć z bliska samochód, w którym odbywa się nauka jazdy. Spotkanie było ciekawe i zachęcało uczniów do myślenia o przyszłych zawodach.

Dziękujemy Panu Pawłowi Juszczakowi za inspirujące spotkanie oraz za poświęcony czas i przybliżenie uczniom zawodu instruktora nauki jazdy.

img

 

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 12
  • 6