14.06.2026

Sport to zdrowie.

Najstarsi członkowie SKO brali aktywny udział w Sparakiadzie. Wspólna zabawa na stadionie oraz w hali sportowej zgromadziła uczniów ze wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy.Uczniowie rywalizowali między innymi w biegach indywidualnych na dystansach 100 metrów oraz 500 metrów. W programie znalazły się także widowiskowe sztafety, rzuty piłką lekarską, rzuty piłką palantową, strzały na bramkę oraz biegowy tor przeszkód. 

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 20
  • 14