14.06.2026
Sport to zdrowie.
Najstarsi członkowie SKO brali aktywny udział w Sparakiadzie. Wspólna zabawa na stadionie oraz w hali sportowej zgromadziła uczniów ze wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy.Uczniowie rywalizowali między innymi w biegach indywidualnych na dystansach 100 metrów oraz 500 metrów. W programie znalazły się także widowiskowe sztafety, rzuty piłką lekarską, rzuty piłką palantową, strzały na bramkę oraz biegowy tor przeszkód.
0
19
