19.04.2021

Internetowy „Test wiedzy SKO”

Zapraszamy do sprawdzenia swojej wiedzy 

img

Link do strony testowej i udziału w ogólnopolskim Teście sprawdzającym wiedzę z ekologii, finansów, zdrowego stylu życia oraz cyberbezpieczeństwa.

www.pkobp.pl/test-sko/

 

Jeśli jesteś uczniem szkoły, która uczestniczy w Teście, podczas logowania na stronie testowej w polu „Kod szkoły” wpisz 3 cyfry :

                                              KOD naszej szkoły to : 637

Twoi bliscy, np. rodzice, opiekunowie, rodzeństwo, aby uruchomić Test, mogą skorzystać ze specjalnego kodu 000 (trzy zera).

Ważne: test będzie można rozwiązać na komputerach, laptopach, tabletach i smartfonach, korzystając z wielu popularnych przeglądarek, z wyjątkiem Internet Explorer.

Każdy, kto odpowie prawidłowo na minimum 7 z 10 pytań otrzyma dyplom „Mistrza wiedzy SKO”. Jeśli nie uzyskasz 7 poprawnych odpowiedzi, będziesz mógł poprawić niektóre z nich, bez potrzeby ponownego rozpoczynania Testu :-).

A jeśli już rozwiążesz swój Test i masz apetyt na więcej, możesz do niego przystąpić jeszcze raz. Wystarczy, że podczas logowania na stronie testowej wpiszesz nową nazwę użytkownika, a system wylosuje dla Ciebie kolejny zestaw pytań.

Nie zwlekaj, już dziś kliknij w link, sprawdź i utrwal swoją wiedzę! W komentarzu pod tym wpisem pochwal się osiągniętym wynikiem :-).

220
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 9
  • 1
Komentarze