27.06.2018

CENTAURUS

Podziękowanie!

Fundacja CENTAURUS przesłała do naszej szkoły podziękowanie za wsparcie dla jej podopiecznych. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły zangażowali się w ratowanie kobyłki Rewii oraz kotka Mruczka. Dziękujemy za dyplom. Chętnie skorzystamy z zaproszenia do Folwarku.

img

3
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 18
  • 25
Komentarze