10.10.2015

SKO wita w nowym roku szkolnym!

Witam wszystkich blogowiczów w nowym roku szkolnym! 

Wszystkim uczniom życzę wielu sukcesów w nauce, radości z odkrywanej wiedzy i rozwijania własnych pasji i telentów. 

Zachęcam do dalszego śledzenia naszego blogu, na którym znajdziecie informacje z życia naszej szkoły, jak również na temat działalności SKO.

Wraz z nowym rokiem szkolnym zachęcam do dołączenia do SKO wszystkich uczniów, a zwłaszcza pierwszoklasistów oraz zgodnie z nowymi przepisami również wychowanków oddziału przedszkolnego naszej szkoły. 

Więcej informacji znajdziecie na naszej ściennej gazetce SKO, która znajduje się obok wejście do świetlicy szkolnej,  na stronie internetowej naszej szkoły (zakładka SKO) oraz u opiekunów SKO: pani Michaliny Gawlik-Knura oraz pani Aleksandry Marek. 

Serdecznie zapraszamy! 

 

Opiekun SKO 

0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 16
  • 4