13.04.2015

Co w SKO piszczy?

Wydarzenia SKO w miesiącu styczniu.

Witajcie drodzy blogowicze!

Dzisiejszy wpis poświęcamy wydarzeniu, które miało miejsce w miesiącu styczniu. Przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyła się ogólnopolska kampania Ministerstwa Edukacji Narodowej pt.: „Wypadki na drogach – porozmawiajmy. Widoczność w ruchu drogowym”. SKO kontynuuowało te działania po powrocie z przerwy świątecznej. Wszyscy uczniowie należący do SKO w naszej szkole otrzymali gadżety odblaskowe oraz ulotki przypominające podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Wszystkie materiały zostały przygotowane przez PKO Bank Polski. Poniżej publikujemy zdjęcie jednej z klas - uczniów należących do SKO z otrzymanymi podarunkami wraz z opiekunką SKO. Śledźcie nas uważnie za niedługo kolejny wpis :)

 

Opiekunka SKO

 

Bezpieczna droga do szkoły

0
Dodaj Komentarz
  • 11
  • 14
  • 6