19.01.2019

STYPENDYSTKA POLSKO - AMERYKAŃSKIEJ FUNDACJI FULBRIGHTA Z WIZYTĄ NASZEJ SZKOLE

W dniu 3 stycznia 2019 roku gościliśmy w naszej szkole stypendystkę fundacji Fulbrighta, której misją jest rozwijanie i wzmacnianie współpracy kulturowej i naukowe pomiędzy Polską a Stanami Zjednoczonymi.

Pani Bhumi Dalia spotkała się z uczniami klasy VIII a oraz VIII b, z którymi rozmawiała o edukacji w Stanach Zjednoczonych i Polsce. Uczniowie z zaciekawieniem obejrzeli zdjęcia szkoły, w której pracuje Bhumi oraz wymienili się spostrzeżeniami dotyczącymi różnic w obu krajach.

Klasa V b poznała ciekawostki związane z rodzinnym miastem Bhumi- Seattle oraz zapoznała się z najważniejszymi  i najciekawszymi miejscami w Stanach Zjednoczonych.

Spotkanie było wyśmienitą lekcją kulturoznawstwa oraz doskonałym sposobem sprawdzenia swoich umiejętności  językowych!

img

Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie !!!

Pozdrawiamy :D:D:D

5
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 1
  • 18
Komentarze