28.04.2018

Dzień Zabawy i Sprotu

W piątek 27.04.2018r. odbył się w naszej szkole Dzień Zabawy i Sportu. Na szkolnym boisku oraz na sali gimnastycznej zostały zorganizowane przeróżne atrakcje tj: duża zjeżdżalnia „Nemo”, mała zjeżdżalnia „Klaun”, malowanie buzi, skręcanie baloników, fotobudka.

img

Dzień rozpoczął się ok. godz. 12.30 występem „Teatru Czarów – Figle Migle” – zaproszony czarodziej przedstawiał sztuczki magiczne, odkrywał również ich sekrety, kolejno wystąpił szkolny zespół taneczny – przedstawił on taniec z pomponami.

img

 

img

Na boisku szkolnym odbyły się zawody sportowe – turniej piłki nożnej oraz konkurs rzutów do kosza. Została wyznaczona także specjalna strefa zajęć sportowych, ćwiczeń i zabaw grupowych. W owym dniu udział wzięli nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale również nasze przedszkolaki i rodzice.

img

 

img

 

Wszyscy doskonale się bawili, a biorąc udział w konkursach mogli zdobyć przeróżne nagrody.

img

 

Serdecznie dziękujemy organizatorom, którymi byli:

Klub Sportowy – Stowarzyszenie „STARONIWA – RZESZÓW”,

Rada Osiedla STARONIWA

oraz nasza szkoła czyli

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4 w Rzeszowie.

Podziękowania należą się również inicjatorowi wydarzenia oraz głównemu prowadzącemu

Panu Waldemarowi Wywrockiemu.

 img

Dziękujemy

img

 

img

18
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 1
  • 0
Komentarze