20.05.2018

Ciężka praca, wytrwałość i pasja - sukcesy naszej koleżanki

Nasza koleżnaka to przykład dla wszystich, którzy mają pasję i pragną ją rozwijać. Ciężko pracując, ćwicząc, będąc wytrwałym w dążeniu do celu - osiąga sukcesy i rozwija swoje zainteresowania. Postanowiliśmy opisać krótko jej osiągnięcia, gdyż jest ona doskonałą inspiracją i przykładem, że wytrwale pracując jesteśmy w stanie wiele osiągnąć.

img

Weronika ma dwie wielki pasje: taniec i akrobatykę

Taniec

Tańczy od 4 roku życia – najpierw w Zespole Tańca Nowoczesnego „Klaps”, a od 4 lat jest solistką Dziecięcego Zespołu Artystycznego „Uśmiech”. Jej ulubione style taneczne to modern i jazz, ale równie dobrze radzi sobie w show dance i disco dance. Reprezentuje Rzeszów i Podkarpacie na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach i konkursach tanecznych występując solo, w duecie, w mini formacji i formacji przywożąc z każdej swojej prezentacji medalowe miejsca. Wysokie wyniki przyczyniły się do tego, że za wybitne osiągnięcia artystyczne otrzymała Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Rzeszowa na rok 2018.

img

Akrobatyka sportowa

Trenuje ją od 8 roku życia. Swe pierwsze kroki stawiała w UKS Akrobata Łańcut, a od 2 lat trenuje w KS „Piramida” Rzeszów. Do największych osiągnięć należy złoto w dwójkach żeńskich kategoria młodzik i srebro na Międzynarodowym Turnieju „pod Wawelem” w dwójce żeńskiej.

img

Akrobatyka powietrzna

To dyscyplina, która łączy w sobie obie poprzednie: akrobatyka na szarfach. Trenuje ją od września 2017r., a już za miesiąc wyjeżdża do Lublina na Mistrzostwa Polski reprezentując Aerial Studio Anna Węklar – Mistrzyni Świata w Akrobatyce Powietrznej.

img

Weronika bardzo często jest zapraszana przez choreografów do ich autorskich przedsięwzięć, m. in.  grała jedną z głównych ról w spektaklu muzycznym „Ice Dreams” wystawionym w rzeszowskim Lukrze. Bardzo często występuje też z pokazami tanecznymi podczas przerw setowych na meczach Asseco Resovia i Developres.

img

Swój warsztat taneczny stale rozwija uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez wybitnych choreografów nie tylko z Polski, ale i zza granicy (m. in. Kate Jablonski, Stefano Silvino, Paweł Michno, Ada Patłaszyńska, Dona Cybulska itd.)

img

 

Gratulujemy !!! i Życzymy dalszych sukcesów :D

2
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 3
  • 2
Komentarze