1 2 3 następna ostatnia


SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

KONKURSY ŚWIĄTECZNE - WYNIKI

Kochani SKO-wicze! Dziękujemy serdecznie Wam i Waszym Rodzicom! W konkursach ogłoszonych przez Dyrektora szkoły - panią Krystynę Kopaniecką oraz Opiekuna SKO Panią Andżelikę Zarzeczną uczestniczyło kilkudziesięciu uczniów Naszej szkoły. Wpłynęło ponad kilkaset zdjęć! Komisja w składzie: Krystyna K ...

65

UbierzMY choinkę - podsumowanie

Z wiadomych względów okres przedświąteczny w tym roku w naszej szkole wyglądał inaczej... ale mimo wszystko pragnęliśmy BYĆ RAZEM w te święta! W związku z tym zaprosiliśmy Was do akcji: ubierzMY choinkę pod SSP Nasza szkoła otrzymała w prezencie żywe drzewko, które zostanie wkopane do szkolnego ...

11

Mistrzowie blogowania - listopad :)

W okrojonym składzie i w specjalnych okolicznościach podajemy z mały opóźnieniem Mistrzów blogowania za listopad :) Gratulujemy!

8

Piękne stroiki :)

Pięknie wyglądają prace Naszych SKO-wiczów :)

30

Kartki Świąteczne

Kochani śliczne kartki młodych przedsiębiorców przedstawiamy :) Wesołych Świąt!

14

Wesołych Świąt

Kochani SKO-wicze, Uczniowie, Opiekunowie, Rodzice, pracownicy PKO BP oraz prowadzący Szkolne Blogi życzymy Wam Szczęścia, Spokoju, Zdrowia i Miłości!!! W ten Świąteczny czas niech zagości wśród Was ciepło rodzinne :) Wesołych Świąt!!!

8

Piernikowy zawrót głowy :)

Kochani SKO-wicze, mali przedsiębiorcy kolejny raz stanęli na wysokości zadania :) Zabawa, anuka i pomoc to znak każdego członka SKO :) Wyniki wkrótce :)

20

Konkurs Mikołajkowy - wyniki

Święty Mikołaj był zachwycony zdjęciami, które umieściliśmy na blogu! Pięknie podziękował i zaangażował do pracy w Komisji Panią Dyrektor Krystynę Kopaniecką, Opiekuna SKO Panią Andżelikę Zarzeczną oraz Bibliotekarkę Panią Karinę Juszczak!

10

Brawo SKO-wicze :)

Wspaniałe informacje na koniec roku! Sukcesy naszych SKO-wiczów w konkursach języka angielskiego. Wiktoria Rokosz oraz Kuba Wiśniewski z klasy 4a zajęli I miejsce w województwie w konkursie języka angielskiego Understand. Jakub Sobański z klasy 4a uzyskał tytuł laureata w ogólnopolskim konkursie jęz ...

9

Mikołajkowy tor przeszkód :)

Dzielny Nikodem do SKO należy i w szranki stanął z Mikołajem! Pokonał tor we wspaniałym czasie zdobywając puchar i dyplom! Brawo Ty!

5
1 2 3 następna ostatnia