1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Wróżbowo :)

SKO-wicze na wróżbach się znają i jeszcze super wyglądają :)

17

Pomagamy Wiktorii :)

Wielkie serca w SKO mamy i dlatego pomagamy! Wiktorię wspieramy i dużo uśmiechów jej wysyłamy :) Zebraliśmy 510 złotych! Wszystkim serdecznie dziękujemy!

30

Mistrzowie blogowania :)

W okrojonym składzie i w specjalnych okolicznościach podajemy z mały opóźnieniem Mistrzów blogowania za październik :) Gratulujemy!

25

Mały miś z Wielkim Sercem :)

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

18

Pola wyróżniona :)

Specjalistkom w naszej paczce od konkursów jest Pola :) Gratulujemy! Czekamy na wasz udział w ogłaszanych konkursach SKO :) Trzymamy kciuki :)

15

Kolejny konkurs dla Was mamy :)

O bezpieczeństwie pamiętamy i dla Was nowy konkursu od przyjaciół z SKO mamy!

16

Nie ma dzieci. Są ludzie!!!

Każdy członek SKO wie, ze nie ma dzieci tylko są LUDZIE! Bycie dzieckiem to często stan ducha :) Pozdrawiamy i przypominamy o Międzynarodowym Dniu Praw Dziecka!!

21

Mamy Stypendystów !

LUBUSKIE TALENTY w SPOŁECZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. BOLESŁAWA CHROBREGO!!! Bartosz Bębenek i Mikołaj Zdebelak uczniowie Naszej szkoły jako jedyni z naszej Gminy, otrzymali stypendia w ramach programu Lubuskie Talenty!!! Celem projektu jest podwyższenie potencjału edukacyjnego , szczególnie uzdol ...

16

Wyróżniona Pola!

Wszyscy w Naszym SKO się cieszymy, bo Nasza koleżanka została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie "Maseczka SKO" zorganizowanego przez szkołę w Wąsoczu :) Gratulujemy Poli

22

Wyjątkowe Świętowanie !

Wszyscy SKO-wicze są wielcy :) SKO-wicz = Patriota :) Pokażemy jak My Świętowaliśmy :)

105
1 2 następna ostatnia