1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Wyróżniony Kamil :)

Brawa dla Kamila, który uzyskał wyróżnienie w II Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej - Bezpieczna droga z SKO!!! Gratulujemy i zachęcamy do uczestniczenia w konkursach SKO :)

109

SKO ma MOC :)

Uczymy Zasad - Fair Play, Oszczędzania, Zwyciężania, Przegrywania, Zaufania, Współpracy, Szacunku, Pomagania, Empatii, Wyrażania Emocji - Dzieci są wizytówką szkoły, społeczeństwa, Narodu 🙂 Dziękujemy za zaufanie! Naszą Misję realizujemy wraz z Rodzicami! Na koniec filmik z I Karnawałowego Konkursik ...

286

Jak się zabezpiecza banknoty?

Kochani SKO-wicze monety w historii finansów nie wszystko! Zostały nam banknoty :) Bank PKO BP przypominał Nam jak się je zabezpiecza! Mamy dla was kilka wskazówek :) Co przyniesie Nam przyszłość ? Czy można zastąpić monety i banknoty? Oczywiście! Pytanie kiedy to nastąpi? Przyszłość jest przed nam ...

145

Lubisz dbać o rośliny w Twoim domu?

Kochani SKO-wicze zachęcamy do korzystania z BLOGA SKO :) Znajdziecie tam ciekawostki oraz porady :) A jak wy dbacie o Swoje rośliny?

1037

Drużyny SKO w Akcji :)

Emocje, doping, zasady fair play :) Och działo się w I Karnawałowym Turnieju Unihokeja SKO o Puchar Dyrektora Szkoły Pani Krystyny Kopanieckiej :) Przedstawiamy Wam relację i POTWIERDZAMY! SKO to OSZCZĘDZANIE, EDUKOWANIE, KSZTAŁTOWANIE POSTAW i ZDOBYWANIE PRZYJAŹNI :) SKO MA MOC !

1099

Kto o modzie dużo wie?

Piękne wyróżnienie Pola otrzymała za przygotowaną przez Siebie pracę :) Brawo TY :) Dumni MY :) Dziękujemy Poli za Blogowanie! Jesteś świetną ambasadorką Naszej strony! Dzielnie wspierają Naszą stronę również Hania, Klaudia, Paulinka, Kamil, Karolina i Mateusz! Serdecznie dziękujemy również Rodzicom ...

1044

Jak powstają banknoty?

Kochani SKO-wicze Wiemy już jak powstają monety. Dziś zapraszamy Was na podróż w świat banknotów :)

1046

TEST HISTORII SKO :) - start

3, 2, 1 ..... Start Kochani SKO-wicze !!! Zaczynamy i na dobre odpowiedzi czekamy :) Miłej zabawy :)

732

Test Historii SKO już jutro!

Kochani SKO-wicze już jutro na Naszym Blogu pojawi się Test Historii SKO :) Przypominamy zasady! Trzymamy kciuki!

716

Karnawałowy Turniej Unihokeja klas I-III

Kochani SKO-wicze zaczynamy Karnawał z zachowaniem reżimu sanitarnego :) Kije w dłoń :)

393
1 2 3 następna ostatnia