1 2 następna ostatnia

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SzkolaSpoleczna

SzkolaSpoleczna

Witamy serdecznie na naszym blogu. Rozpoczynamy przygodę oszczędzania z SKO i Szkolnymi Blogami. Będziemy wdzięczni za odwiedziny, głosy, komentarze i gorący doping naszych pierwszych kroczków.

Podróż do Tajlandii!!

W ubiegły czwartek SKO-wicze z kl IV a mieli okazję spotkać się z ekipą bloga HENRYK W TERENIE i wysłuchać wykładu na temat Tajlandii. Podczas spotkania podróżnicy opowiadali o Tajskich Świątyniach, kulturze, a także o miejscowych przysmakach. SKO-wicze nabyli również wiedzę na temat planowania podr ...

50

Dzień Babci i Dziadka!!!

Dzisiaj jest Święto Babci jutro Dziadziusia, o tym dniu pamięta każdy wnuczek i wnusia. My - również o Was pamiętamy i życzenia składamy - SKO-wicze z kl. I a i IV a.

24

Gratulujemy!!!!

Kolejne tabliczki oszczędności przez SKO-wiczów zapełnione. Gratulujemy!!!!

13

Wycieczka do Banku PKO

W dniu 09 stycznia 2018 r. klasa IV a odwiedziła oddziału Banku PKO w Szprotawie. Na miejscu p. dyrektor Czesław Szczepanik zapoznał nas z historią powstania SKO oraz PKO Banku Polskiego, następnie p. Urszula Langier pokazali nam najciekawsze miejsca, jak odbywa się obsługa klienta, dzieci odpowiada ...

31

Projekt Technologie z klasą I

Klasa I a bierze udział w ogólnopolskim projekcie "Technologie z klasą I". Dziś zrealizowaliśmy pierwsze zajęcia podczas których szukaliśmy odpowiedzi na pytanie "Do czego człowiek wykorzystuje roboty?".

63
1 2 następna ostatnia