25.12.2012

Świąteczne życzenia

Dla wszystkich placówek ze szkolnych blogów ślemy szczere życzenia: Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości i nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju!:)

1
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 8
  • 12
Komentarze