07.12.2018

Zapraszamy do SKO

Żeby odłożyć na wymarzony rower, rolki, grę, zabawkę, bilet na koncert czy do kina... Cokolwiek zechcesz. Zamiast wydawać otrzymywane od rodziców kieszonkowe, wystarczy, że co tydzień będziesz odkładał całą kwotę, albo chociaż część, na książeczkę SKO, a Twoje marzenia się spełnią! Oszczędzanie w SKO to także świetna szkoła rozsądnego gospodarowania pieniędzmi, a ta umiejętność bardzo przydaje się w dorosłym życiu.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do założenia konta w SKO.W ramach programu SKO będziecie mogli korzystać z konta, które jest:

 - bezpieczne,
 - bezpłatne,
 - dobrze oprocentowane – 2,5% w skali roku do 2500 zł, 0,50% od nadwyżki ponad 2500 zł,
 - na koncie dokonywana jest tygodniowa kapitalizacja odsetek /widzicie jak „rosną” Wasze oszczędności.
 

Dodatkowo każdy SKO-wicz ma dostęp do serwisu internetowego SKO. Za pośrednictwem serwisu można w bezpieczny sposób zarządzać swoim kontem: podglądać stan środków, historię oszczędzania i wyliczać zysk. Serwis stwarza również możliwość zakładania wirtualnych skarbonek i racjonalnego oszczędzania na konkretny cel. Dodatkową atrakcją jest możliwość zdobywania wirtualnych odznak dla oszczędnych.

 

Wystarczy porozmawiać z rodzicami, wypełnić oświadczenie, podpisać je i przynieść do opiekunki SKO pani Barbary Worobij lub pani Anny Połaczewskiej.

 

CZEKAMY NA NOWYCH CZŁONKÓW!

 

3
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 9
  • 5
Komentarze