16.05.2017

Rozstrzygnięcie konkursu przyrodniczego

img

Działające w naszej szkole koło Ligi Ochrony Przyrody LOP,

współpracuje z Chełmskimi Parkami Krajobrazowymi w Brzeźnie. 

W dniu dzisiejszym w naszej szkole

odbyło się wręczenie nagrody za konkurs

„Pisanka  wielkanocna – wiosną malowana”

organizowanym przez Chełmskie Parki Krajobrazowe.

 

img

img

img

img

Pracownik CHPK p. Paweł Łapiński wręczył nagrodę

uczennicy kl. II Oliwii Małaszuk,

która zdobyła wyróżnienie za swoją pracę.

W konkursie złożono 110 prac z całego województwa,

tym bardziej jest nam miło,

że uczennicy z naszej szkoły udało się zdobyć wyróżnienie :)

Gratulujemy !!!

img

Pan Paweł w bardzo ciekawy sposób przeprowadził prelekcje z prezentacją

dotyczącą życia Bocianów Białych.

 W naszym regionie mamy możliwość na co dzień podziwiać i obserwować te piękne ptaki.

Taka lekcja przyrody na pewno zostanie na długo w pamięci naszych uczniów !

Dziękujemy !!! :)

img

7
Dodaj Komentarz
 • 29
 • 20
 • 17
Komentarze
 • wilk m
  wilk m
  31.1.xxx.xxx
  2017-10-02 20:19 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  ciekawe @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 • wilk m
  wilk m
  31.1.xxx.xxx
  2017-10-02 20:19 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  ciekawe @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

 • Raczek
  Raczek
  31.1.xxx.xxx
 • SKOBialaPanienska
  SKOBialaPanienska
  80.54.xxx.xxx
  2017-05-18 09:21 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  ✿❤.·´¨`✿ ✿❤ღ.·´¨`✿
  ▀██▀▀▄
  ┌██┌┌┌█
  ┌██┌┌┌█
  ▄██▄▄▀-ZIEŃ
  ˜”*°•✿❀ ჱܓ
  --------▀██▀▀▄
  --------┌██┌┌┌█
  --------┌██┌┌┌█
  --------▄██▄▄▀-OBRY!

  Pozdrawiam ciepło, głosik zostawiam:)

 • Mate grel
  Mate grel
  95.40.xxx.xxx
  2017-05-17 16:33 | Temat: Sko
  ODPOWIEDZ

  Super 😉

 • SKOwStarejNiedzialce
  SKOwStarejNiedzialce
  217.99.xxx.xxx
  2017-05-17 07:14 | Temat: :)
  ODPOWIEDZ

  Pozdrawiamy z głosikiem sympatii:)

 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  79.191.xxx.xxx
  2017-05-16 22:15 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  Gorące pozdrowienia z Mszczonowa dla blogowych przyjaciół
  przesyła
  SKO Mszczonów