1 2 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

Szkoła Podstawowa w Okunicy

Szkoła Podstawowa w Okunicy

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Okunicy! Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Była Sobie Ojczyzna Kl. I-III

Od 18 do 22 listopada realizowaliśmy w klasach I-III zajęcia warsztatowe pt. "Była sobie ojczyzna". Przez cały tydzień uczniowie wytrwale pracowali...stworzyli między innymi plakat z namalowaną mapą Polski uwzględniającą kolory krain geograficznych oraz wszystkimi symbolami narodowymi. Poza tym nauc ...

0

Była Sobie Ojczyzna kl. IV-VI

Od 18- 22 listopada, klasy IV-VI brały udział w projekcie -"Była sobie ojczyzna". Uczniowie dzielnie pracowali przez cały tydzień, a ostatniego dnia zaprezentowali wspaniałe przedstawienia.

0

Innowacja

Innowacja w klasach VII-VIII 18 listopada 2019r. w poniedziałek - Szkoła Podstawowa w Okunicy rozpoczęła realizację innowacyjnego projektu pt. "Był sobie świat". Uczniowie mieli możliwość realizować wyznaczone zadania z różnych dziedzin nauki (matematyki, fizyki, geografii, języków) w nowatorski sp ...

0

5 pułk inżynieryjny

14 listopada 2019r w naszej szkole odbyło się spotkanie z weteranami wojennymi z 5. Pułku Inżynieryjnego ze Szczecina,którzy opowiadali o pracy żołnierzy,czyhających niebezpieczeństwach,wojnie oraz swoich przeżyciach.

0
1 2 następna ostatnia