14.06.2015

Jak sprostaliśmy wyzwaniom!!! Biwak w Lubaniu

Od środy 10 czerwca do piątku 12 czerwca uczniowie klas IV-VI (prawie w komplecie) przebywali w Akademii Przygoda w Beczkolandii. Tutaj przez trzy dni mieli okazję zetknąć się z niezwykłymi zadaniami. Na początek oczywiście spanie w beczkach, potem nauka zumby, dyskoteka w różnych strojach, wspinaczka, budowanie tratwy, nocne podchody, kręcenie w żyroskopie… A oto wypowiedzi samych zainteresowanych:

Jessika: „Poznaliśmy instruktorów Agnieszkę i Patryka. Z nimi spędzaliśmy dużo czasu i wykonywaliśmy wiele zadań. Pożegnanie było dla wszystkich trudne . Każdy by został jeszcze dłużej.”

Oskar: „Bardzo mi się podobało. Spodziewałem się czegoś całkiem innego, a tu bardzo mili instruktorzy i przyjemne zadania. Najbardziej mi się podobało budowanie oraz skakanie z tratwy. Bardzo się cieszę z tego wyjazdu. Nie podobało mi się, gdy było zimno w beczce.”     Weronika: „Najbardziej mi się podobały zajęcia z końmi. Koń, z którym pracowałam nazywał się Kusy, on był taki słodki. W piątek nie chciałam wyjeżdżać, chciałam tam zostać do niedzieli. Bardzo tęsknię za Agnieszką, Patrykiem, Agatą, za końmi, za takimi paniami i za Lilką. Chcę tam jeszcze za rok pojechać i ich spotkać.”

luban15023.JPG

luban15043.JPG

luban15200.JPG

luban15126.JPG

luban15352.JPG

luban15358.JPG

luban15365.JPG

 

 

11
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 14
  • 3
Komentarze