18.01.2014

Bal na sto par

Może nie na sto, ale bal był. Zaroiło się od księżniczek, wróżek, batmanów, robotów, rycerzy i wielu innych osobistości na naszych szkolnych korytarzach. Był pokaz talentów, szczególnie akrobatycznych – uczniowie klasy IV i V pokazali układy wymagające niezwykłych umiejętności, ale i tekściarskich-dziewczyny z kl. VI wykonały piosenkę My uczniowie oraz tanecznych-tutaj zaprezentowały się uczennice z kl. V oraz trzy laleczki z kl. II. Dziewczęta z kl. III zaprezentowały układ z hula hop, a dzieci z kl. I oraz przedszkolaki zaśpiewały i zatańczyły. Potem były tańce, szczególnie wywołujący wielkie emocje taniec z kotylionami. Konkursy. I hit każdej naszej szkolnej zabawy-limbo, czyli przechodzenie pod tyczką, która jest umieszczana coraz niżej.

karn8.jpg

karn10.jpg

karn12.jpg

karn15.jpg

karn16.jpg

bateria166.jpg

7
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 8
  • 2
Komentarze