19.06.2014

Mamy Tytuł Szkoła w Ruchu i Przedszkole w Ruchu

Z radością ogłaszamy, że otrzymaliśmy Certyfikat Ministerstwa Edukacji Narodowej „Przedszkole w Ruchu" oraz „Szkoła w Ruchu”.

Rok szkolny 2013/2014 został ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej Rokiem Szkoły w Ruchu. Nasza szkoła oraz przedszkole włączyła się bardzo aktywnie w inicjatywę propagowania i promowania aktywnego spędzania czasu wolnego biorąc udział w projekcie „Ćwiczyć każdy może” w związku z czym dołączyliśmy do grona „Szkół w Ruchu” i „Przedszkoli w Ruchu”.

Tytuł „Szkoła w Ruchu” oraz „Przedszkole w Ruchu” przyznawany jest szkołom i przedszkolem, które propagują zdrowy styl życia, uświadamiają uczniom, że ruch to nie tylko obowiązkowe zajęcia wychowania fizycznego lecz każda aktywność fizyczna, podejmowana w ciągu dnia. Nasza szkoła i przedszkole wykonała wiele zdań związanych z aktywnością fizyczną. W ten sposób zaistnieliśmy na mapie Polski pokazującej szkoły i przedszkola w poszczególnych miejscowościach promujące ruch w szkole.

25_przedszkole.png

21_szkola.png

2
Dodaj Komentarz
 • 12
 • 14
 • 7
Komentarze
 • milosz4a
  milosz4a
  46.76.xxx.xxx
  2014-06-19 13:30 | Temat: POZDRAWIAM:):):)
  ODPOWIEDZ

  GRATULUJEMY !!!!!!!!!!!!
  MY TEZ MAMY TAKI TYTUŁ.

 • milosz4a
  milosz4a
  46.76.xxx.xxx
  2014-06-19 13:29 | Temat: SP 3 KOŁO
  ODPOWIEDZ

  __________(¯`:´¯)
  ______ (¯ `·.|/.·´¯)
  _____ €(¯ `·.(۰۪۪۫۫●۰).·´¯)€€
  _____€€ (_.·´/|`·._)€€€€€
  ____€€€€€ (_.:._)€€€€€€€€
  __€€€€€€_||_€€(¯`:´¯)€€€€€
  __€€€€€__||_(¯ `·.|/.·´¯)€€€
  ___€€€___|(¯ `·.(۰۪۪۫۫●۰).·´¯)€€
  ____€€___||.€(_.·´/|`·._)€€
  _____€___||€€.(_.:._)_€€ ****
  _( ____¤ۣۜ๘¤ّۣۜ_____/)___/)__¤ۣۜ๘¤ّۣۜ
  ¤ۣۜ๘¤ّۣۜ¯¯¯¯¯(/¯¯¯)¯¯¯¯¯¤ۣۜ๘¤ّۣۜª“˜¨“¨˜

  ŻYCZĘ MIŁEGO I SPOKOJNEGO WEEKENDU. POZDRAWIAM:):):)