30.05.2014

Karta PKO Junior

Uczniowie klasy VI zostali zapoznani z korzyściami płynącymi z posiadania Karty PKO Junior. Uczniowie dowiedzieli się, że jest to wygodne i bezpieczne narzędzie płatnicze dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Karta ta umożliwia najmłodszym również bezpieczne płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów. Karta PKO Junior została przygotowana tak, aby używanie jej przez dzieci było całkowicie bezpieczne. Karta może być aktywowana tylko przez rodzica, który nadaje kod PIN w serwisie internetowym iPKO.

KARTA PKO JUNIOR ZAPEWNIA RODZICOM:

kontrolę nad środkami na karcie i możliwość decydowania o wysokości kwoty zasilenia

monitorowanie stanu wykorzystania środków – rodzic ma wgląd do salda i historii rachunku karty

zarządzanie limitami dziennych i miesięcznych wydatków i wypłat z bankomatów

decydowanie o podziale środków na płatności w sklepach, w internecie i wypłaty z bankomatów

możliwość natychmiastowej zmiany kodu PIN i zastrzeżenia karty w serwisie iPKO,

dowolny wybór sposobu zasilenia karty – za pomocą przelewu internetowego w serwisie iPKO lub z serwisów innych banków bądź wpłaty w placówce

możliwość zmiany użytkownika karty (do jednego rachunku może być przypisana więcej niż jedna karta, zatem jeden klient może posiadać  kilka kart przedpłaconych PKO Junior – maksymalnie 5 - przypisanych do dwóch swoich rachunków. Do jednego rachunku można przypisać maksymalnie 3 karty).

KARTA PKO JUNIOR UMOŻLIWIA DZIECIOM:

bezpieczne płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów w Polsce (wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego i Nordea Bank Polska są darmowe)  i za granicą – o kwocie zasilenia i wysokości dziennego i miesięcznego limitu wypływu środków decyduje rodzic, a płatności zbliżeniowe bez użycia kodu PIN są ograniczone do kwoty 30 zł

podgląd stanu środków na rachunku karty w serwisie junior.pkobp.pl (o udostępnieniu dziecku tej opcji decyduje rodzic)

Karta PKO Junior jest dostępna w placówkach Banku dla wszystkich Klientów  posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PKO Banku Polskim i korzystających z bankowości internetowej (iPKO).

DSCN2812.JPG

DSCN2813.JPG

DSCN2814.JPG

DSCN2815.JPG

  1
  Dodaj Komentarz
  • 16
  • 20
  • 10
  Komentarze