23.06.2014

III FESTYN RODZINNYW niedzielę, 14 czerwca już po raz trzeci odbył się u nas Festyn Rodzinny. Do jego organizacji przyczynili się rodzice przedszkolaków i uczniów z nauczycielami Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Kozubowie. Dyrektor szkoły p. Grażyna Wierzba powitała przybyłych gości: Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów p. Włodzimierza Baduraka, Przewodniczącego Rady Miejskiej Pińczowa p. Jana Radkiewicza, Radnego Powiatu p. Piotra Zachariasza, przedstawicieli Powiatowej Straży Pożarnej w Pińczowie, Prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozubowie p. Piotra Smogóra, KGW z Kozubowa, sołtysów oraz mieszkańców okolicznych wsi, rodziców uczniów, a także wszystkich sympatyków naszej szkoły i przedszkola.

 


Na początku odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów szkoły. Młodsi uczniowie zatańczyli polkę, natomiast starsi wykonali taniec country oraz zaprezentowali piękne piosenki, do których przygrywał na saksofonie uczeń klasy III Bartłomiej Guzikowski. Występy zaprezentowane przez uczniów szkoły zostały  nagrodzone przez wszystkich gromkimi brawami. Po części artystycznej odbyła się pełna napięcia licytacja prac dzieci.Wszystkie obecne na festynie dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Była zjeżdżalnia, trampolina i dmuchane zamki. Zgromadzeni mogli zasmakować smacznych grillowanych potraw jak również słodkości w postaci waty cukrowej i pysznych lodów oraz ciast przygotowanych przez rodziców.


 

Impreza przebiegła w bardzo sympatycznej, miłej atmosferze, a uczestnicy spotkania wrócili do domów z niezapomnianymi wrażeniami z tego wspaniałego dnia.

 

Szczególne wyrazy podziękowania za pomoc, dar dobrego serca i zaangażowanie kierujemy do Rodziców i Sponsorów, dzięki którym mogliśmy przygotować dla wszystkich tak wspaniały dzień - przepełniony różnymi atrakcjami - tańcem, śpiewem i piosenką.

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 11
  • 5