24.01.2017

Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia swoje święto obchodzą Babcie i Dziadkowie. W naszej szkole uroczystość z tej okazji odbyła się 20 stycznia. Tego dnia do naszej szkoły licznie przybyli zaproszeni goście, a mianowicie Babcie i Dziadkowie. Dyrektor szkoły p. Grażyna Wierzba przywitała wszystkich i złożyła życzenia. Swoją obecnością na akademii zaszczycili nas również: Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów p. Włodziemierz Badurak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Pińczowie p. Jan Radkiewicz,  Proboszcz Parafii Ducha Świętego i Matki Bożej Bolesnej ks. Jan Tokarczyk oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Jachna. Program artystyczny zaprezentowany przez dzieci był ciekawy i bogaty. Uczniowie na scenie pokazali szereg znakomitych atrakcji począwszy od wierszowanych życzeń, poprzez piosenki, tańce oraz sceniczne inscenizacje.

img

img

 

Zdjęcia

0
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 12
  • 19