29.12.2021

Srebrna Odznaka SKO dla Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach

HURRA! Mamy Srebrną Odznakę !

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa
im. Henryka Sienkiewicza w Bobolicach za swoją działalność SKO
po raz pierwszy (po trzech brązowych odznakach) zdobyła nagrodę II stopnia SREBRNĄ ODZNAKĘ. Dzięki licznym działaniom naszej Szkolnej Kasy Oszczędności wygraliśmy 2000 zł. Nagroda finansowa zostanie zaplanowana i wydana na wspólne potrzeby uczniów naszej szkoły.

Jesteśmy z tego faktu bardzo dumni. Dziękujemy za współpracę pracownikom  Banku PKO BP I Oddziału w Bobolicach oraz Bankowi Polskiemu Spółki Akcyjnej za docenienie naszego zaangażowania w popularyzowaniu działalność SKO wśród uczniów naszej szkoły.  Przez cały rok szkolny 2020/2021 upowszechnialiśmy edukację ekonomiczną wśród  dzieci i młodzieży w zakresie różnych form oszczędzania, wyrabiania nawyku świadomego wydawania pieniędzy oraz kształtowania postaw przedsiębiorczości.

Opiekunowie SKO
Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza
w Bobolicach

 

 

img

 

img

 

0
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 9
  • 6