15.05.2018

Mistrzostwa Gminy w mini piłkę nożną w ramach Igrzysk Dziec

W poniedziałek 23.04.2018 r. na bobolickim "Orliku" odbyły się mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców.

W poniedziałek 23.04.2018 r. na bobolickim "Orliku" odbyły się mistrzostwa Gminy w mini piłce nożnej w kategorii dziewcząt i chłopców. W rozrywkach udział wzięły cztery szkoły podstawowe z terenu naszej Gminy. W wyniku rywalizacji fair play w kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach pod opieką Pani Anity Jasińskiej, II miejsce Szkoła Podstawowa im. Cz. Miłosza w Dargini pod Opieką Pani Henryki Matysiak-Czarneckiej, III miejsce Szkoła Podstawowa w Drzewianach pod opieką Pana Marcina Kostewicza.
W kategorii chłopców I miejsce Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Kłaninie pod opieką Pana Dominika Poocha, II miejsce Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Bobolicach pod opieką Pana Zbigniewa Rewkowskiego, III miejsce Szkoła Podstawowa im. Cz. Miłosza w Dargini pod opieką Pana Łukasza Fira, IV miejsce Szkoła Podstawowa w Drzewianach pod opieką Pana Marcina Kostewicza.

 

 Organizator rozgrywek:Anita Jasińska

i Zbigniew Rewkowski

 

 

img

0
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 11
  • 4