09.10.2018

III miejsce w krajowym Konkursie dla SKO w PKO Bank Polski!!!

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęliśmy od bardzo miłej niespodzianki. Nasza Szkolna Kasa Oszczędności, zdobyła trzecie miejsce w krajowym Konkursie dla SKO w PKO Bank Polski!!!

Aby przystąpić do konkursu należało stworzyć prezentacje multimedialną z całorocznej działalności SKO w naszej szkole. Zadań i działań oraz akcji związanych z nauką oraz samym oszczędzaniem, w naszej szkole było bardzo dużo. Nasze wspólne zaangażowanie zostało zauważone i docenione przez ekspertów PKO. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom
i uczniom za współpracę i zaangażowanie w SKO.

 

Monika Pachołek i Joanna Maszkało
Opiekunki SKO
w Szkole Podstawowej
im. H. Sienkiewicza w Bobolicach

 

img

 

img

5
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 9
  • 16
Komentarze