02.02.2014

Przegląd Jasełek szkolnych

Siemanko! :)

 

W poniedziałek w naszej szkole odbył się coroczny Przegląd Jasełek. Trwał dość długo, bo od 13.40 do 17.30, ale warto było zostać do końca i obejrzeć te wszystkie wspaniałe spektakle.

 

W przeglądzie udział brały szkoły z Jerzykowa, Wronczyna, Pobiedzisk-Letniska oraz oczywiście nasza. Nasze występy oceniało jury złożone z nauczycieli i osób związanych z kulturą.

Scenariusze były dopracowane w każdym szczególe, a stroje starannie wykonane i piękne. Dziewczynki popisały się talentem wokalnym, czasem solo a czasem śpiewał cały chórek. Chłopcy zaś świetnie grali.

 

Nasz spektakl był o tym, jak mały diabełek został aniołkiem. Pomógł przegonić diabły, które chciały zgładzić Jezusa. Wszyscy świetnie wypadli i dobrze sie bawili. Szczególne podziękowania należą się naszym Paniom  za świetną robotę reżyserską, scenografię, kostiumy i czuwanie nad całością.

 

W tym roku jury postanowilo nie wybierac najlepszego wystepu, ale nagrodzic poszczególnych aktorów i twórcow. Z naszej szkoły wyróżnienie za swoje role zdobyli Piotrek, jako niesforny anioł ratujący Swiętą Rodzinę oraz Jakub, ktory okazał się doskonałym narratorem. Brawa!

 

 

Zapraszam do oglądania zdjęć:

 

 

Pierwszy zespół

Pastuszkowie oraz królowie

 

Królowie wręczają dary

 

Aniołek rozmawia z pastuszkiem

 

Drugi zespół

Pastuszek i anioł

 

Maryja i Józef

 

Aniołek śpiewa

 

Pastuszkowie składają dary

 

Królowie składają dary

 

Nasz skład

 

Diabły

 

Maryja oraz Józef

 

Aniołki śpiewają

 

Królowie

 

Do następnego wpisu :)

1
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 24
  • 18
Komentarze