23.06.2014

Festyn szkolny

Witajcie,

31 maja w naszej szkole odbył się festyn szkolny. Dzieci wraz z rodzicami, rodzeństwem itd. mogli miło spędzić czas na naszym boisku szkolnym, gdzie przy ładnej pogodzie mogli wziąć udział w rozmaitych zabawach. Atrakcjami było: tworzenie własnoręcznie pięknych, pachnących mydeł, świeczek, kolorowych mas solnych. Młodsze dzieci mogły stanąć w kolejce do malowania twarzy, starsze natomiast brały udział w grach tj: siatkówka i piłka nożna. Warto tutaj wspomnieć, że siatkówka odbyła się między uczennicami przeciwko rodzice - mamy i kadra nauczycielska, natomiast piłka nożna rozegrała się pomiędzy chłopcami a rodzicami - ojcami. Było to bardzo interesujące..

W trakcie festynu odbyło się ogłoszenie wyników Konkursu Kaligraficznego, był występ wokalny Natalii M. z kl. VI oraz odbył się szkolny Mam Talent :)

Atrakcja były także losy, które można było zakupić i przy okazji wygrać różnego rodzaju gadżety. Zakupiony los trzeba było zachować aż do końca festynu, gdyż jak co roku jest losowanie numerów i wręczanie nagród. Główna nagrodą był tablet, którego szczęśliwym zdobywcą został nasz kolega z kl. VI- Piotr :)

Oczywiście na festynie można było skorzystać z przygotowanych poczęstunków typu paczki, ciasta, drożdżówki, napoje itd..

 

Zabawa była wyśmienita :)

1
Dodaj Komentarz
  • 10
  • 18
  • 15
Komentarze