02.03.2021

Lokatka i Hatetepes przypominają

... informacje na temat „Testu wiedzy SKO”

Koniecznie przeczytaj

3 najważniejsze informacje na temat „Testu wiedzy SKO”

Konieczne przeczytaj!

Pamiętasz nasz wpis pt. „Jak zostać mistrzem wiedzy SKO”? Ogłosiliśmy w nim tegoroczną nowość, czyli „Test wiedzy SKO”. W teście mogą wziąć udział uczniowie szkół uczestniczących  w „Konkursie SKO dla szkół i nauczycieli”. 

Co jeszcze warto wiedzieć na temat testu? Przeczytaj :-).  

img

1. Czym jest „Test wiedzy SKO”?

To test sprawdzający Twoją znajomość tematów opisywanych w materiałach edukacyjnych SKO. Będzie można rozwiązać go w formie elektronicznej lub papierowej (w przypadku trudności z dostępem do urządzenia z internetem). W teście znajdziesz pytania dotyczące między innymi: oszczędzania, zdrowego stylu życia, ekologii, cyberbezpieczeństwa.  

2. Kto może wziąć udział w „Teście wiedzy SKO”?

Wszystkie dzieci, które nie ukończyły 13 lat. Również te, które nie posiadają konta SKO (pod warunkiem, że ich szkoła uczestniczy w programie SKO PKO Banku Polskiego).

3. W jaki sposób najlepiej przygotować się do „Testu wiedzy SKO”?

W przygotowaniu się do testu pomoże Ci specjalnie przygotowany sylabus. Znajdziesz w nim zagadnienia, które mogą pojawić się w teście oraz wskazówki, gdzie szukać potrzebnych informacji. Jeśli zapoznasz się z materiałami SKO, rozwiązanie testu będzie dla Ciebie ciekawym i przyjemnym doświadczeniem :-).

Sylabus -> kliknij

Już dziś rozpocznij przygotowania do „Testu wiedzy SKO”! Od której książki zaczniesz? Napisz nam o tym w komentarzu :-).

Lokatka i Hatetepes

Fot.pixabay.com

PS

Dokładną datę testu ogłosimy w oddzielnym wpisie.

Dziękujemy za cenne informacje

 

6
Dodaj Komentarz
  • 19
  • 10
  • 12
Komentarze